מערכת לניהול ועד בית ובתים משותפים

   

מערכת שכנים לניהול ועד בית  נבנתה עבור ועדי בתים וחברות ניהול המעוניינים לנהל את הבית המשותף באופן ממוחשב ויעיל תוך הצגת שקיפות הפעילות לכלל הדיירים. המערכת פשוטה, קלה להפעלה ומאפשרת טיפול בנושאים החשובים בניהול ועד הבית:

  ניהול הגבייה

  הפקת קבלות ממוחשבות 

  גביית דמי ועד בכרטיס אשראי

  ניהול כספי של הבניין

  הפקת דוחות הכנסות, הוצאות, דוח כספי תקופתי.

  ניהול רשימת דיירים ובעלי דירות

  ניהול מסמכים של ועד הבית – שמירה של מכתבים, חשבוניות, תדפיסי חשבון בנק וכו'.

  גיבוי המידע על מחשבכם - בקבצי אקסל, PDF הדפסת הדוחות 

  גישה של הדיירים לצפייה במצב הכספי של הבניין בכל עת.

  הפצת הודעות לדיירים בדוא"ל

 

השימוש במערכת ובתוכנה הוא בחינם

הצטרפו למאות ועדי בתים וחברות ניהול שכבר משתמשים במערכת של אתר

שכנים ונהנים מהיתרונות של ניהול ועד בית באופן  יעיל וממוחשב

 

  ניהול הגבייה במערכת המתעדכנת עם כל תשלום שמבוצע על ידי הדיירים עצמאית או על ידי רישום תשלומים שהתקבלו על ידי ועד הבית. כך תוכלו לקבל תמונת מצב של תהליך הגבייה בכל עת באופן מיידי ומדויק. בנוסף קיימת אפשרות להדפיס את טבלת הגבייה ולתלות אותה על לוח המודעות שבבניין.

תשלומי שכנים

 

 

  הפקת קבלות דיגיטליות על כל צורת תשלום (מזומן, צ'ק, אשראי, העברה בנקאית) ושליחתה במייל לדייר המשלם אוטומטית. כך תחסכו את רישום הקבלות ושמירתם היות והן שמורות באתר. ישנה אפשרות גם להדפיס את הקבלות ולהעבירם לדיירים באופן ידני

קבלה על תשלום ועד בית

 

  תשלום דמי ועד הבית בכרטיס אשראי  (אופציה) מאפשר לשלם ועד בית לכל השנה בפעם אחת בתשלום מתחדש חודש בחודשו אשר אינו תופס מסגרת אשראי. התשלום באשראי חוסך את הטרחה באיסוף, החתמה והפקדת הצ'קים בבנק היות והכספים המשולמים מועברים ישירות לחשבון הבנק של ועד הבית. ניתן לשלם באתר בכל רגע 24/7 מכל מחשב או סמארטפון או דרך הוראה טלפונית למוקד התשלומים האנושי של אתר שכנים.

 

  ניהול כספי של הבניין  במערכת הניהול מאפשרת הפקת דוח הכנסות תקופתי של הבניין, מעקב אחר הוצאות ושמירה של צילומי קבלות של הוצאות ששולמו על ידי הוועד, הפקת דוח כספי חצי שנתי של הבניין בהתאם לחוק. כל זאת תוך מתן אפשרות לכל הדיירים לצפות בדוחות בכל עת ובכך לנהל את הבניין בשקיפות מרבית ללא צורך לגזול את זמנו של וועד הבית בלהמציא ולהציג נתונים לדיירים היות והכל נגיש להם בחשבון הבניין באתר שכנים.

דוח הכנסות

דוח הוצאות

דוח כספי תקופתי

 

  ניהול רשימת דיירים ובעלי דירות   הכוללת את פרטי בעלי הדירה ושוכר במידת הצורך, עם אפשרות להדפיס ולייצא את הרשימה לקובץ אקסל. כמו כן אפשרות למשלוח הודעות בדוא"ל במרוכז או בנפרד לדיירים.

רשימת דיירים

פרטי דירה

 

  ניהול מסמכים של ועד הבית – שמירת מסמכים "בענן" מאפשרת תיעוד לאורך זמן של כל המידע החשוב הקשור לניהול ועד בית כגון: סיכומי אסיפות דיירים, תדפיסי חשבון בנק, צילום של קבלות וחשבוניות על הוצאות ועד הבית, מכתבים שהוציא ועד הבית, דרישות תשלום חוב ועוד. כל אלו יבטיחו שלאורך זמן מידע לא יאבד וכל המסמכים יהיו נגישים לעיון.

מאגר מסמכים ועד בית

 

 

כדי להצטרף יש ללחוץ על פתחו חשבון ועד בית , לבצע רישום קצר ולהתחיל לעבוד במערכת